İMTİYAZ SAHİBİ

Kadir Tanrıkulu
iletisim@tavsiyekazani.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / EDITOR IN CHIEF

Sefa Yalçındağ

(sefa@tavsiyekazani.com)

ADRES

Yolgören mahallesi 4 Nolu Merve Sokak Toki Toplu Konutları C1-2 B

TRABZON / TÜRKİYE

E-POSTA

iletisim@tavsiyekazani.com

YAZILIM VE SİSTEM YÖNETİMİ

WordPress

UYARI

© Copyrigth 2022 tavsiyekazani.com tüm hakları saklıdır. Haber, resim ve kod gibi her türden içeriğin, telif hakları tavsiyekazanı’na aittir. Site içerisinde yer alan yazılar, resimler, dizaynlar, animasyonlar ve tasarımlar, Telif Hakları 5846 Numaralı Yasa ile korunmaktadır. tavsiyekazani.com’un yazılı izni bulunmadan; içerikler, tasarımlar, resimler ve dizaynlar kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzin olmaksızın ve kaynak belirtilmeksizin, kopyalama yapılamaz.

tavsiyekazani.com’daki harici linklerin hepsi ayrı sekmede açılır. Yayınlanan yazılardan ve yorumlardan, yazarlar sorumlu tutulur. Haber verilmeksizin ve herhangi bir zamanda, sitede değişikliğe gidilebilir. tavsiyekazani, içerisinde bulunan bilgilerden kaynaklı hatalar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

© Copyrigth 2022 tavsiyekazani.com all rights reserved. All the copyrights of contents such as news, images, articles and codes belongs to tavsiyekazani.com and are protected by Copyright Law No: 5846. Without the written permission of tavsiyekazani.com; contents, designs, pictures and designs may not be copied, distributed, modified, published. Copying is not permitted without permission and without specifying the source.

All of the external links on tavsiyekazani.com will be opened on the new tabs. The authors are responsible for the published articles and comments. At any time, without notice tavsiyekazani.com can make changes. tavsiyekazani.com can not be held responsible for faults and losses caused by the inclusion.