Tavsiyekazani.com içerisinde yayınlanan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitede yer alan tüm içerikler kişisel görüşlere dayanmaktadır. Sitemizde bulunan bilgiler ve görüşler, sizin mali durumunuz, risk – getiri beklentileriniz ile uyuşmayabilir. Ayrıca burada yer alan bilgilere dayanarak, yatırım kararı verilmemelidir. Bu nedenle doğabilecek kayıp ve zararlardan, tavsiyekazani.com sorumlu tutulamaz.

Tavsiyekazani.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler, iletişim linkinden irtibat kurularak en geç 3 (üç) gün içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenecek, gereken işlemler yapılacak ve avukatımız size yazılı/sözlü geri dönüş yapacaktır.

Tavsiyekazani.com adresinde yer alan içerikler kesin bilgiler değil, editörlerin kendi yorumlarıdır. Bu yorumlardan doğacak problemler hakkında Tavsiye Kazanı editörleri sorumlu tutulamaz. Tavsiye Kazanı üzerinde yer alan içerikler markaların resmi sitelerinden ve deneyimlenerek derlenmiş olup, en doğru bilgiye yine markaların resmi sitelerinden veya bizzat fiziksel şubelerinden ulaşabilirsiniz.